Nederlands Engels Polski
Aandacht voor jou en je (gast)kind
• Contact

Contact

Algemene contactgegevens

Telefoonnummer: 0252-215835 of 030-2676399 (Servicekantoor Kroostopvang)

E-mailadres: info@kroostopvang.nl

Volg Kroostopvang ook op Facebook

 

Noodtelefoon

Noodtelefoonnummer: 06 - 16695557 

Dit nummer is alleen voor vraagouders, bij ziekte van de gastouder, voor vervangende opvang op dezelfde dag. Het nummer is bereikbaar op werkdagen tussen 7:00 uur en 9:00 uur. Je krijgt een telefoniste aan de lijn die je doorverbindt met jouw gastouderbegeleider of een collega. Indien je vervangende opvang nodig hebt voor een volgende dag of later, neem je contact op met jouw eigen gastouderbegeleider

 

Contactgegevens per vestiging

Kroostopvang Amersfoort e.o.

Fleur Lijftogt: fleur@kroostopvang.nl en 06-43283745

Brenda Dijkhuizen: brenda@kroostopvang.nl en 06-16002822

 

Kroostopvang Bollenstreek

Miranda van der Hulst: miranda@kroostopvang.nl en 06-26639005

Karin van Rijk: karin@kroostopvang.nl en 06 -19665568

 

Kroostopvang Groene Rijn

Nury Huinck: nury@kroostopvang.nl en 06-22908000

 

Kroostopvang Haarlemmermeer

Monique Poirot: monique@kroostopvang.nl en 06-19007017

 

Kroostopvang Leiden-Haaglanden

Karin van Rijk: karin@kroostopvang.nl en 06 -19665568

 

Kroostopvang Rotterdam e.o.

Anouk van Schoor: anouk@kroostopvang.nl en 06-30300276

 

Kroostopvang Zeist & De Bilt e.o.

Sietske Bunge: sietske@kroostopvang.nl en 06-81781795

Wil je meer informatie over gastouderopvang bij Kroostopvang?
Vul dit formulier in: