Praca w Kroostopvang

Nasze oferty pracy

Jakie będą twoje zadania?

Jako opiekun do dziecka pracujesz na własny rachunek. Pracujesz bardzo niezależnie i masz swobodę planowania dnia na swój własny sposób. W jednej chwili biegniesz po lesie z 5 dziećmi; następnie cała uwaga skupiona jest na dziecku, które patrzy na ciebie po karmieniu, jakby pytało: „Co teraz?”.

Zapewniasz nie tylko jedzenie, higienę i uwagę, ale także odpoczynek i regularność. Brzmi staroświecko, ale odpoczynek, regularność i czystość stanowią podstawę zdrowego rozwoju dziecka. I robisz to wszystko z dla dzieci.

Gdzie będziesz pracować?

Jako opiekun do dziecka pracujesz we własnym domu. Odpowiadasz za wszystko, co dotyczy dzieci i twojego domu, który jest miejscem pobytu opieki dziennej. Kroostopvang szuka rodziców, którzy pasują do ciebie i dzieci, które pasują do twoich (będących pod twoją opieką) dzieci. Wolisz małe dzieci w wieku szkolnym? A może niemowlęta lub małe dzieci? Podaj nam swoje preferencje, abyśmy mogli wziąć pod uwagę twoje życzenia podczas dopasowywania.

Czego się nauczysz?

Jako opiekun do dziecka codziennie pracujesz nad rozwojem dzieci, a także własnym, nie zauważając tego. Nauczysz się podejmować decyzje w mgnieniu oka. Dowiesz się, jak najlepiej kształtować współpracę z rodzicami - w grupowej aplikacji zabawowej, ale także aktywnie dzieląc się swoim profesjonalnym doświadczeniem. Dowiesz się również, jak możesz dobrze współpracować z Kroostopvang, coachami opiekunów i pracownikami biura.

Uczysz się od współpracowników, których spotykasz podczas sesji szkoleniowych i warsztatów. Jak również każdego roku podczas naszego Dnia Nauki, aby patrzeć na swoją pracę z nowej perspektywy.

Waarom werken bij Kroostopvang?

Kroostopvang stelt jou persoonlijk kinderen voor die bij jou passen

Masz własnego opiekuna do spraw opieki nad dziećmi

Pełne wskazówki, jak zostać zarejestrowanym opiekunem

Kroostopvang zapewnia dodatkowe szkolenia z zabawnymi sesjami treningowymi i corocznym dniem nauki

Otrzymasz dobre wynagrodzenie, bez potrzeby wprowadzania miesięcznych rozliczeń

Święta państwowe są wypłacane

Kontakt osobisty

Nury Huinck
06-22908000

Carlien Langelaan
06-42113334

Miranda van der Hulst
06-26639005

Kim van Dommelen-Blok
06-19665568

Monique Poirot
06-19007017

Anna Bergman
06-45834866

lub napisz do:

info@kroostopvang.nl

Praca za pośrednictwem Kroostopvang

Profesjonalna

Osobista

Dopasowanie wynagrodzenia